Розширення можливостей охорони здоров’я в Житомирі: результати співпраці з голландськими спонсорами

Спонсори з Нідерландів надали вагому гуманітарну допомогу лікарням Житомирської області.

Лікарняні ліжка для покращеного відновлення пацієнтів:

Завдяки щедрим пожертвам ми успішно забезпечили лікарні більшою кількістю високоякісних ліжок, ставлячи на перше місце комфорт пацієнтів і забезпечуючи сприятливе середовище для одужання.

Холодильники для зберігання ліків:

Надали холодильні агрегати. Ці холодильники відіграють вирішальну роль у підтримці ефективності ліків і вакцин.

Авто рефрактометр для точного обстеження очей:

Авто рефрактометри покращують послуги догляду за очима, дозволяючи точні обстеження та своєчасну допомогу.

Операційні столи для хірургічного втручання:

Хірургічні процедури тепер проводяться з підвищеною точністю та безпекою завдяки подарунку у вигляді сучасних операційних столів. Вони покращують загальний хірургічний досвід як для медичних працівників, так і для пацієнтів.

Розповсюдження інвалідних візків:

Щедрий внесок у вигляді інвалідних візків для лікарень Житомирської області позитивно сприяє підвищенню мобільності для тих, хто має фізичні проблеми.

Лапароскопічні пристрої для хірургічних процедур:

Тепер більше лікарень Житомирської області можуть виконувати мінімально інвазивні операції, що сприяє швидшому одужанню та зменшенню післяопераційного дискомфорту завдяки новим лапароскопічним пристроям.

В перший день встановлення лапароскопічного пристрою була проведена перша успішна операція.

Основні лікарські засоби для комплексної медичної допомоги:

Постачання основних ліків до місцевих лікарень є прямим результатом непохитної підтримки наших голландських спонсорів, що забезпечує своєчасне та комплексне надання медичної допомоги.

Ця гуманітарна допомога є необхідною та несе позитивний вплив на стандарти охорони здоров’я, даючи змогу надавати більш якісну негайну допомогу жителям Житомирської області. Всі пристрої та меблі вже активно використовуються в лікарнях.

Велика подяка нашим голландським партнерам від імені нашої спільноти за важливу участь у цій роботі. Ваша щедрість продовжує суттєво змінювати життя тих, кому ми служимо.

ДЕТАЛЬНО

C-дуга

Велика поляка нашим партнерам з Голландії, які надали медичне обладнання, включаючи рентгенівську С-дугу, для урологічного відділення “Центральної міської лікарні №1” міста Житомира. Завдяки цьому обладнанню, лікарі зможуть точніше діагностувати захворювання і багатьом людям це зможе спасти життя.

ДЕТАЛЬНО

Обладнання для реабілітації

Війна – це період часу, коли ми стикаємося з надзвичайною кількістю травм та ушкоджень.

Нашими партнерами з Голландії було надане обладнання для реабілітації після важких травм і хвороб для КП “Лікарня №1” Житомирської міської ради. Воно вже встановлене у реабілітаційному відділенні і активно використовується для лікування пацієнтів.

ДЕТАЛЬНО

Благодійна допомога для дітей військових

У цей важкий час, благодійний фонд “Хлібний дім” надав чергову благодійну допомогу дітям військово-службовців, які служать зараз, та які загинули, героїчно захищаючи нашу країну. Діти отримали нове спортивне взуття.

Дівчинка із Бучанського району. Під час окупації їхній будинок був повністю зруйнований.
Син загиблого Героя України, який загинув в вересні 2022 року. Хлопчик залишився з мамою і сестричкою.
Донька загиблого Героя України, який загинув в грудні місяці 2022 року. Дуже важко переживає втрату батька.
Хлопчики, батьки яких зараз захищають Україну.
ДЕТАЛЬНО

Стоматологічне крісло для Любарського психоневролгічного інтернату

Останнє оновлення стоматологічного кабінету Любарського психоневролгічного чоловічого інтернату відбулося ще в 70-х роках 20 століття. Завдяки нашим партнерам з Голландії, кабінет було оснащено новим стоматологічним кріслом. Воно вже встановлене, а вихованці інтернату отримують якісніше лікування їхніх зубів.

ДЕТАЛЬНО

Меблі для дитячої міської лікарні

У військовий час медичне обладнання як ніколи актуальне. Щиро дякуємо нашим партнерам з Голландії, які надали лікарняні ліжка і тумби для нового хірургічного відділення дитячої міської лікарні ім. В. Й. Башека м. Житомира.

ДЕТАЛЬНО

Допомога біженцям і переселенцям з зони воєнних дій

Біженці з зони воєнних дій щодня звертаються до нас по допомогу. Вони змушені тікати, залишивши всі свої речі, а багато хто просто втратили своє майно через ракетні обстріли, тому мають потребу буквально в усьому. Ми допомагаємо їм продуктовими наборами та миючими засобами.

Підготовка продуктових наборів

Мама і донька з Бахмута отримують продуктові набори та миючі засоби

ДЕТАЛЬНО

МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ З НІДЕРЛАНДІВ

Ми отримали гуманітарну допомогу у вигляді медичного обладнання з Нідерландів для потреб лікарень міста Житомира та Житомирської області.

Лапароскопічні стійки

Наші лікарні отримали якісні лапароскопічні стійки. Вони дуже затребувані сьогодні та використовуються щодня для виконання лапароскопічних і ендоскопічних операцій, щоб надавати пацієнтам набагато краще лікування.

Генератор

Житомирська обласна лікарня отримала генератор.

«Для нас цей апарат дуже важливий для надання медичної допомоги при відключенні електроенергії. Це важливо в такий час, коли наші вороги бомблять критичну інфраструктуру міста і, як наслідок, пропадає електроенергія. Але завдяки такому обладнанню, наша реанімація та хірургічне відділення продовжують працювати, і ми можемо надавати невідкладну медичну допомогу», – каже керівник лікарні Богдан Леськів.

Машини швидкої допомоги

Від початку війни, громади Малина та Овруча Житомирської області багато постраждали від ракетних обстрілів. Тому їм потрібен був медичний транспорт для надання невідкладної медичної допомоги, і вони отримали його завдяки нашим голландським партнерам.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до цих благодійних проектів!

ДЕТАЛЬНО