Меблі та Медичне Обладнання для КП «Лікарня №2 ім.В.П.Павлусенка» Житомирської міської ради
Наш благодійний фонд, “Хлібний Дім”, надав значну допомогу лікарні №2 у Житомирі, завдяки нашим голландським спонсорам. Ми забезпечили кардіологічне відділення сучасним медичним обладнанням та меблями, щоб покращити умови для лікування пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями. Дякуємо нашим спонсорам за щедрість та доброту!
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004012-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004015-1024x767.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004017-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004019-1024x767.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004021-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004023-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004025-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004026-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004029-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004032-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004033-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004043-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004044-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004049-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004050-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004052-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004054-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004060-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004063-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004066-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004068-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004079-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004084-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004086-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004087-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004090-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004091-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004092-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004093-1024x683.jpg)
![](https://houseofbread.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/p1004095-1024x683.jpg)